N shumicn e rasteve, shtja e vrtet sht, si i prshtatet nj personi me at q vrtet dshiron t'i thot nj t dashur n nj mesazh me tekst pa qen shum i rnd, por gjithsesi ta transmetoj mesazhin? Gezuar ditelindjen miku im. Mund q do qiri n tortn tuaj t ditlindjes t'ju sjell nj miliard bekime. Balona dhe lule pr yllin e ditlindjes. Gzuar ditlindjen! Lulet jane nje tjeter sygjerim sidomos kur behet fjale per ditelindje vajzash. Qoft kjo mblsir aq e mbl sa ju. Ni ese per ditlindjen e nje shoqes tem | ask.fmhttps://ask.fm Sa her q jeta ju jep nj pirun n rrug, ju shtroni nj t re pr t shkuar pas ndrrave tuaja. Nj urim pr ditlindje mund t sjell shum m tepr sesa ajo q sht shkruar n t. Vish kapeln e partis. Njerzit thon se ju jeni shuma e prgjithshme e prvojave tuaja n jetn tuaj. 2 talking about this. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, e dashur. Keni nj ditlindje fantastike. Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. Gzuar ditlindjen. Porosit dhurata online per te dashurit e miqte tuaj - Ide Dhuratash N kt dit t veant, un ngre nj dolli pr ty dhe jetn tnde. Urime per Ditelindje te Veanta dhe te Ndryshme Un mendoj se ne duhet t jemi miqt m t mir tani, sepse tani kur kam ardhur lidhet menjher. Ju sjell gzim n bot dhe lumturi n zemrn time. Lutem q t gjitha dshirat tuaja pr ditlindje t bhen realitet. (@rrapo.gerjald), VN(@valmiranuredini96 . Gzuar Ditlindjen pr ty, pal! Sot sht nj dit e mrekullueshme pr t filluar nj udhtim tjetr 365-ditor. , Miqt e mir ia vlen t kapesh. Miqsia jote sht nj nga gjrat m t mira q m ka ndodhur ndonjher. Urime t lumtura, t bukura pr ditlindje, vijn sot gjat gjith dits. Zoti do t'ju bekoj n ditt e sotme dhe prgjithmon. Sepse Shoqeria dhe miqesia me ty me ben te ndihem me e lumtur dhe me e Vleresuar . Mund t merrni dyfish bekimin n ditlindjen tuaj. urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Mund t arrini gjithka q keni ndrruar. Ndrsa ne festojm sot, ti t lutem mos ndryshon kurr. Gzuar ditlindjen! Jeta ka uljet dhe ngritjet e saj, por me nj shoqe si ti n krah, mund ti duroj t gjitha. Urime per ditelindje per shoqen - dua.com - SQ Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj, E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera, Data juaj e lindjes mbahet mend pa prkujtimin nga mediat sociale. Fusha e krkuar jan shnuar *. Un e admiroj gruan q ti po bhesh. Mund t merrni gzimet m t mdha dhe lumturin e prjetshme. Deri ku e kan limitin zonjat e Rilindjes? Un t dua. Kt vit t jets tuaj, sigurohuni q t kapni do moment dhe t pushtoni do sfid q ju del prpara. Urime ditlindjen pr vajzn time Un po ju drgoj vajzn time t dashur n ditlindjen tuaj dshirat e przemrta vetm dit t ndritshme dhe t gzueshme, plot suksese, t mbushura me lumturi dhe plotsoni ndrrat tuaja m t brendshme. Un do t jem gjithmon aty pr ty dhe e di q mund t mbshtetem edhe tek ti! Nuk ka dit q t mos lutem pr ty. fardo q t kaloj koha dhe distanca, dijeni se festimi i ditlindjes s nj miku t dashur t dashur kurr nuk plaket. Rama asnj fjal pr Kosovn, historia nuk harron. Ju uroj nj vit plot minuta dashuri, lumturi dhe gzim. Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Gzuar ditlindjen dhurats m t mir q m ka br jeta. Shpresoj q kjo dit t t sjell po aq gzim sa edhe mua! . Faleminderit q m mbani dorn do dit. Gzuar ditlindjen, bashkpuntor! Le t fluturojm n kt kafaz dhe t festojm ditlindjen tuaj! Kt vit, mund t derdhni m pak lot dhe t keni m shum t qeshura. Un gjithmon e dua kt dit do vit. T dua do dit, dhe n ditlindjen tnde t dua m shum. Je ajo qe me mbeshtete ne do rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per do problem dhe gezim timin. Portokalli Gzohesh q ke ditlindjen tnde ktu? Nj tjetr vit, nj tjetr qiri! Urimet m t mira pr ditlindje nj nga miqt e mi m t vjetr, m t dashur. A sht nj vit m i vjetr? Drgimi i dashuris dhe prqafimeve. Jeta jon mund t ket ndryshuar, por miqsia jon ka qndruar e fort. Shpresoj q kto dshira t mira t t ndjekin kudo q t jesh. Nse pendohem pr takimin me ju, do t thot t mos takohem dhe t'ju njoh q nga lindja. Sigurisht, nuk i kam spektaklet e mia t ndezura. Prindi 1; prindi 2, dhe lojrat e maskarenjve! Urimet e mia m t ngrohta. Gzuar ditlindjen. Qofshim gjithnj afr familjes. Miqsia jon sht nj nga bekimet e mia m t mdha dhe nuk e marr kurr si t mirqen. Qofshim bashk edhe n ditt m t vshtira. Keni nj t shklqyeshm! Gzuar ditlindjen, zemra ime! Shpresoj q ditlindja juaj t jet argtuese pa ndrprerje nga fillimi n fund. Kur mendoj pr disa nga kujtimet e mia t preferuara, ti je gjithmon pjes e tyre. Gzuar ditlindjen. Festoni ditlindjen tuaj. Urime, my best friend forever! Duke dshiruar m t mirn, dashuri. Datat e lindjes s personave tan m t dashur jan t rndsishme edhe pr ne, prandaj mundohemi ti zgjedhim fjalt m t bukura pr ti uruar do vit. 3 gjykats lexuan vendimin e prgatitur n zyrn e Rams, Gjiknuri dhe Balla, njerzit q organizuan veprimtarit zyrtare t McGonigal n Shqipri, Nse nuk do vidheshin 122 miliard lek n vit, shqiptart do t merrnin dyfishin e rrogs, Sot pas 32 vitesh jemi prball nj monizmi t ri t bazuar te krimi, droga dhe vjedhja, Kjo sht nj betej pr mbrojtjen e Kushtetuts! Pavarsisht nse sht bashkshorti, i dashuri / e dashura, shoku / shoqja, prindi apo vllai / motra juaj, bjini ata t din se sa domethnie kan pr ju me kto urime pr ditlindje. Dhuratat tuaja qofshin t shklqyera. Fjalt vetm nuk jan t mjaftueshme pr t shprehur sa i talentuar dhe i prulur jeni. 1, 2, 3. Nuk do t dija far t shkruaja n nj kartolin ditlindjeje, kshtu q shpenzova parat pr t'ju marr ca pije ditlindjeje! Ktu ju uroj nj dit plot surpriza t kndshme! Kur u takuam, e dija q do t ishe gjithmon pjes e jets sime. Qoft pr nj mik, vllezrit e motrat, prindrit, bashkshortin, apo t dashurin dhe pr marrdhniet, t dish t drgosh mesazhet e duhura do t forconte prfundimisht lidhjen q ke me ta. Duke shpresuar pr nj ditlindje shkatrruese pr mikun tim t mrekullueshm. Dashuria jote butsisht m ledhaton zemrn. M n fund sht ditlindja juaj! Miku im i vjetr, ne kemi ndar shum ditlindje prrallore s bashku n t kaluarn. Aktorja 44-vjeare ka treguar se n kt faz Apeli pro Alibeajt pr vuln e PD, reagon Berisha: 3 gjykats lexuan vendimin e prgatitur n zyrn e Rams Vjen Kryetari demokrat, Sali Berisha marshoi nga selia e PD drejt sheshit prpara kryeministris. Faleminderit q je shoqja m e mrekullueshm n planet. Disa nga urimet m t mira pr ditlindjen jan renditur m posht. Kt ditlindje ju uroj juve dhe familjes tuaj bollk, lumturi dhe shndet. Keni nj ditlindje fantastike dhe shum t tjera q do t vijn. M e mira sht ende pr t ardhur. T gjithve u plqen t ndihen t vlersuar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur. Shume Urime per TY. Harroje te kaluaren; sht zhdukur Mos mendoni pr t ardhmen; nuk ka ardhur Por jeto n t tashmen sepse sht nj dhurat dhe kjo sht arsyeja pse quhet e tashmja. Faleminderit q je nj mike e mrekullueshme. 65 Urime dhe Mesazhe Teksti pr Gzuar Ditlindjen pr T Dashurit Un jam kok e kmb i dashuruar me ju. Gzuar ditlindjen dhe shijo ditn tnde t mbar. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen urime pr ju, miku im. Ju keni qen shpatulla mbi t ciln un mund t qaja, kraht n t cilt mund t ndihesha i sigurt dhe vesht q mund t dgjonin sekretet e mia m t thella. Gzuar ditlindjen. T gjitha t drejtat e rezervuara. Shpresoj q t gjitha dshirat tuaja pr ditlindje t bhen realitet dhe pastaj disa. Faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes. Gzuar ditlindjen. Ka kaluar nj vit tjetr, dhe ktu vjen nj arsye tjetr pr t festuar. A mund t shkaktojn tatuazhet kancer n lkur, cila sht lidhja me nishanet dhe far duhet t bjm Cila sht Nse jeni br bionde, kto 3 kshilla do tju vijn n ndihm pr t patur flok sa m t shndetshm Bushati: Gjykata vrtetoi se Rama nuk mbijeton dot pa opozit false Analisti Andi Bushati tha se vendimi i Gjykats s Katie Holmes sht nj grua frymzuese q prqafon bukurin e saj natyrore. Ishte vrtet e lumtur, fal jush! Ne jemi ktu pr tju ndihmuar ti uroni nj ditlindje t lumtur n nj mnyr q ajo mos ta harroj kurr. Keni nj t mir. Nga 15 biseda n studio, 16 jan pr opozitn. Kam besim te talentet e tua. Nj ditlindje shum e lumtur pr personin q qndron pran meje sa her q kam nevoj pr dik n nj koh t trazuar. Jetoni jetn tuaj me buzqeshje, jo me lot. Une dua te jemi bashke gjithmone e kudo. 1. Gezuar ditelindjen dashuria ime. Ju ngriheni me rastin dhe Un jam ndonjher i knaqur me ju. Dhe fat n t gjitha sferat sht i detyruar t vij. Prqafime virtuale q vijn n rrugn tuaj n ditn tuaj t lumtur. Ndrsa i fryen qirinjt e tu, shpresoj q nj nga dshirat tua sht t jet miqsia jon e prjetshme. Mund t vij fat zonja posarisht pr djalin / vajzn e ditlindjes. Jam shum e lumtur sepse data sot shnon ditn kur hyre n bot. T kesh ty n jetn time m ka hapur syt pr dashuri, mshir dhe falje. Ti e meriton. Ne dshirojm q gjithka q dshironi n jet t vij tek ju ashtu si e keni imagjinuar ose edhe m mir. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen. Urimet m t mira pr djalin m t keq n bllok! Mesazhi i prsosur me tekst do t tregonte se si ndiheni pr ta, si t'i vlersoni dhe do t'i tregonte se e vlersoni miqsin dhe dashurin e tyre. Ju uroj nj vit t mbar t mbushur me lumturi prpara! T gjitha dshirat e zemrs suaj mund t bhen realitet n ditn tuaj t veant! Duke ju uruar m t mirn, shok. Gezuar ditelindjen, (Emri i shoqes). Mund t mos e them shpesh, por t dua dhe nuk t uroj asgj ve lumturis sot dhe gjithmon. Knaquni. Shpresoj q ditlindja juaj t jet e paprshkrueshme e bukur. Shume dashuri. Un premtoj se sa m shum qirinj t ditlindjes t fryni, aq m shum do t jem ktu pr ju pr t festuar do ngjarje t veant n jetn tuaj. Gzuar ditlindjen! Zoti ju dhnt jet t gjat, begati dhe lumturi. T gjith ne ju urojm nj dit t mbushur me lumturi dhe nj vit t gzueshm prpara. Ju jeni nj thesar dhe nj mik q festohen do dit, jo vetm n ditlindjen tuaj. Un uroj q ju t hani shum dhe shum shijshme t veanta n kt dit t veant tuajat. sht shum argtuese t ndajsh nj hapsir pune me ty. Ju merrni vetm nj ditlindje n vit! Ju uroj nj ditlindje shum t lumtur. Birthdaysht ditlindja jote, dhe q nuk mund t ndalem s buzqeshuri sapo t t eksploroj - ke nj grim nj gj, nj gj n fytyrn tnde! Nse doni t'i drgoni nj mesazh t shkurtr t ditlindjes antarit t familjes ose mikut tuaj, kto dshira mund t'ju kursejn t'ju shrbejn mir. Ne kemi br 65 nga zgjedhjet tona m t mira. Gzuar ditlindjen! Ju e bni t qenit ktu shum m argtues. Numroni dshira dhe brohoritje pr ditlindje- thjesht mos i numroni vitet, nuk jan t pakta. Gzuar ditlindjen! Gezuar ditelindjen! Ju uroj m t mirn e jets dhe gjithka q ka pr t ofruar. Shpresoj q nj dit t jem si ti. Gzuar ditlindjen! Lreni t kaluarn; nuk mund te ndryshohet. Gzuar ditlindjen, zemra ime. Un t dua.. 3 kshilla pr t patur flok sa m t shndetshm, Katie Holmes zbulon sekretet e saj t bukuris, Bruce Willis shfaqet pr her t par n publik pas diagnozs, Pas suksesit t kngs Flowers q dukshm i dedikohet atij, Liam Hemsworth vendos t hedh n gjyq Miley-n. Nj sup brokoli sht ajo far ju duhet, ja si ta prgatisni! Urimet m t mira pr ditlindjen tnde! A mund t bni tatuazh kur jeni shtatzn? Ditn q u takuam e dija se do t ishe gjithmon pjes e jets sime. Jam me fat q t kam! Miqsia jondo t thot bota pr mua. Nse do t m duhej t bja nj list me miq t besueshm dhe t besueshm, ju do ta kryenit at do her. Kam ardhur ti uroj mikut tim m t mir nj dit t veant shum t lumtur. Dhe akoma ju pret nj vit tjetr aventuresk, dhe pr t festuar ditlindjen tuaj, ju uroj nj shklqim dhe shklqim t nj mbreti. Urime ditlindjen mikes time m t mir n mbar botn! Shpresoj se sht m e mira akoma! 11 talking about this. Ju e dini q po ngriheni n mosh kur duhet t vini syze pr t lexuar urimet tuaja pr ditlindje. Un e di q sht ditlindja juaj, por ju ende nuk mund t drgoni mesazhe ndrsa ngasni makinn. Gezuar Ditelindjen babi! Jam mirnjohs q t kam n jetn time. Ne nuk ishim miq t vrtet derisa t m dhat fjalkalimin Wi-fi. E pa t ardhmen e ndritshme! Watch popular content from the following creators: Shqip1muzik(@shqip1muzik), Andrea(@lirie13), Armena(@shkodranja.1), Elii(@shala.elii), SelveteSb(@selisb1), J E T A (@missing_you123), KabashiCake_surpriza(@kabashicake_surpriza), Amarildo rrapo. Gzuar ditlindjen, zemra ime. Ju mund t mos keni qen n kt Tok shum gjat por jeni m t menur se kushdo q njoh. Urime Ditelindjen pr Fmij Receta ushqimore t shpejta dhe t shndetshme, Si t gatuajm mishin e puls ? Duke dashur t dashurn time t gjith yjet n qiell dhe ndrrat tuaja t bhen realitet sonte. Un nuk jam ktu vetm pr shijet e mbla ose tortn e ditlindjes. Faleminderit t gjithve pr urimet e ditlindjes. Keni nj ditlindje vrtet t bekuar dhe t mrekullueshme! Festoni sot. Regjistrohuni n buletinin ton dhe merrni postimet e fundit t drguara n kutin tuaj. Kjo sht pr shkak se ju ndrioni n nj vend t errt! Ndizeni tortn tuaj ashtu si ndrioni botn dhe thjesht dijeni q ne shpresojm q t gjitha ndrrat tuaja t bhen realitet. Ju uroj m t mirat e sotme dhe do dit n t ardhmen! 22. Ditlindja juaj qoft m e mbl se vera. Uroj q t krijojm edhe shum kujtime t mira bashk. Gzuar ditlindjen dhe t dua!
Is Jay Leno Married To Doug Meehan, Articles U